Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Notatki trenera Michniewicza wylicytowane na XI Charytatywnym Balu z Sercem

Notatki trenera michniewicza wylicytowane na xi charytatywnym balu z sercem

21 maja 2022 w Gdańsku, na 34 piętrze biurowca Olivia Star w Olivia Centre, odbył się XI Charytatywny Bal z Sercem. Organizator, gdańska Fundacja Hospicyjna szacuje, że dzięki wydarzeniu na szczytne cele zebrano ponad 200 tys. złotych. Zostaną przekazane na rzecz Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku oraz na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej.

Wsparcia w organizacji jako diamentowy sponsor wydarzenia udzieliła Fundacja JohnnyBros, która stara się regularnie angażować w inicjatywy podejmowane przez Fundację Hospicyjną.

notatki trenera reprezentacji

W trakcie balu zgromadzeni goście mogli licytować w aukcji głośnej i cichej ponad 50 przedmiotów i przygód, przeprowadzono również zabawę fantową i kwestę.

Wśród gości pojawili się także reprezentanci JohnnyBros, którym udało się wylicytować jeden z przedmiotów. Są to odręczne notatki selekcjonera Reprezentacji Polski Czesława Michniewicza z pamiętnego meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2022 ze Szwecją (2:0). Zajmą one zaszczytne miejsce wśród innych pamiątek sportowych, pochodzących z podobnych aukcji charytatywnych.

xi charytatywny bal z sercem xi charytatywny bal z sercem
Wesprzyj nasze działania