Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

XII Bal z Sercem - rekordowa aukcja koszulki Lewandowskiego

Fundacja johnnybros na xii charytatywnym balu z sercem

Co roku Fundacja Hospicyjna organizuje Bal z Sercem, który jest podsumowaniem jej rocznej działalności i okazją do zbierania funduszy na swoją działalność. Na tegorocznej, 12. edycji balu, Fundacja JohnnyBros przekazała na licytację koszulkę Roberta Lewandowskiego, która wylicytowana została za rekordową kwotę - najwyższą w historii Balu z Sercem.

JohnnyBros Sponsorem Diamentowym balu

W sobotę 20 maja Fundacja JohnnyBros wzięła udział w XII Charytatywnym Balu z Sercem, organizowanym przez Fundację Hospicyjną. W tym roku patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Ambasada Mołdawii w Warszawie.

Fundacja JohnnyBros, podobnie jak przy zeszłorocznej edycji, udzieliła wsparcia w organizacji balu jako Diamentowy Sponsor.

W jego trakcie przeprowadzono także aukcje charytatywne, z których dochód zasili bieżącą działalność Fundacji Hospicyjnej oraz budowę i wyposażenie Centrum Opieki Wytchnieniowej. Centrum Opieki Wytchnieniowej.

Aukcja Cicha

Podczas wydarzenia odbyło się również symboliczne wbijanie gwoździ przez przedstawicieli władz wspierających inwestycję oraz sponsorów, w tym Juliana Pawlukiewicza, założyciela Fundacji JohnnyBros, który przekazał na budowę gdańskiego Centrum Opieki Wytchnieniowej 6 mln złotych.

Fundacja JohnnyBros, która od początku swojego istnienia wspiera coroczny Bal Sercem, przekazała na aukcję wyjątkową koszulkę Roberta Lewandowskiego z czasów gry w Bayernie Monachium. Był to dar od jednego z pracowników firmy JohnnyBros. Koszulka wylicytowana została za rekordową tego wieczoru kwotę 25 tys. PLN! Obecni na wydarzeniu przedstawiciele Fundacji JohnnyBros brali również udział w zabawie fantowej oraz aukcji cichej, w której wylicytowali hełm strażacki podarowany przez Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku.

Zgodnie ze swoją misją, Fundacja JohnnyBros aktywnie pomaga potrzebującym, a wsparcie tegorocznego Balu z Sercem, organizowanego przez zaprzyjaźnioną Fundację Hospicyjną, potwierdza to wieloletnie zaangażowanie.

Wesprzyj nasze działania