Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

9. edycja Świątecznej Pomocy JohnnyBros

Swiateczna pomoc johnnybros 2022

Coroczną tradycją stała się już akcja prowadzona przez Fundację JohnnyBros w okresie przedświątecznym, w ramach której wszyscy pracownicy mogą zgłaszać osoby, organizacje i fundacje potrzebujące wsparcia. Z końcem roku 2022 pomoc otrzymało łącznie 42 beneficjentów - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Nieprzerwanie od 2014 roku JohnnyBros przeprowadza wraz z pracownikami świąteczną akcję charytatywną. Każdy ma możliwość zgłosić dowolną osobę, rodzinę, organizację, czy fundację, które z różnych przyczyn wymagają pomocy. W 2022 roku na liście znalazło się aż 42 beneficjentów. Wśród nich m.in. osoby chore, które wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji, fundacje działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami, dzieci z ubogich rodzin, organizacje wspierające ukraińskich żołnierzy walczących na froncie oraz podmioty pomagające zwierzętom.

​​Zespół JohnnyBros tworzą specjaliści z całego świata, stąd i pomoc zyskała międzynarodowy zasięg, docierając m.in. do Hondurasu, Ukrainy i na Węgry. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, przeznaczono na ten cel 185 tys. złotych.

“W zeszłym roku wspólnie zgłosiliśmy 26 organizacji lub osób, do których trafiła nasza pomoc. Pomogliśmy osobom chorym, niepełnosprawnym, wykluczonym, po trudnych przeżyciach, ale także różnym fundacjom oraz schroniskom dla zwierząt. I w tym roku nie przechodzimy obojętnie obok krzywdy, wykluczenia i ubóstwa.” - mówi Jakub Zyskowski, koordynator akcji.

Przez dziewięć edycji JohnnyBros przekazało pomoc rzeczową i finansową ponad 200 beneficjentom o łącznej wysokości ok. 685 tys. złotych. Po więcej informacji o zeszłorocznej edycji oraz o początkach całej akcji zachęcamy do Aktualności.

Podsumowanie Świątecznej Akcji Pomocy JohnnyBros
Wesprzyj nasze działania