Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Wiosłujemy i pomagamy Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku! JohnnyBros sponsorem Dragon Boat Business League 2022

Johnnybros na dragonboat business league w gdansku

Za nami kolejny start w zawodach biznesowej ligi smoczych łodzi, której, podobnie jak w poprzednich latach zostaliśmy sponsorem. Choć impreza ma charakter sportowy, przyświeca jej cel charytatywny - zebrane fundusze, w tym roku rekordowe, zostały przekazane Domowemu Hospicjum im. Dutkiewicza w Gdańsku.

26 czerwca na przystani Klubu Wodnego “Żabi Kruk” w Gdańsku odbyła się piąta edycja Dragon Boat Business League. Przez ostatnie lata ta niezbyt popularna dyscyplina zdobyła rzeszę fanów, dzięki czemu tegoroczna edycja była rekordowa pod kątem uczestników. Wraz z drużyną JohnnyBros w szranki o tytuł zwycięzcy stanęło łącznie 14 załóg.

Ponad 30-stopniowy upał nie przeszkodził im stanąć na wysokości zadania i podjąć wyzwanie - wszystkie łodzie w ramach biegów eliminacyjnych zmierzyły się na dystansie 150 metrów. Po etapie ćwierćfinałów, półfinałów i finałów, wyłoniono zwycięzcę - firmę London Stock Exchange Group, której serdecznie gratulujemy wygranej, a naszej drużynie dziękujemy za zaciętą walkę i gotowość do pomagania w każdej formie!

Liczna frekwencja w tym roku przełożyła się na najwyższą jak dotąd zbiórkę w ramach ligi - dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku udało się organizatorom, Arturowi Czerwińskiemu oraz Klubowi Sportowemu “Przygoda Gdańsk”, pozyskać w ramach wydarzenia ponad 20 tys. złotych.

Relację z zeszłorocznej edycji Dragon Boat Business League znajdziesz TUTAJ.

Wesprzyj nasze działania