Wykorzystujemy pliki cookies, aby poprawić Twój komfort korzystania ze strony. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

#WiosłujeszPomagasz - JohnnyBros po raz drugi zaangażowany w Dragon Boat Business League 2021. Pomagamy Domowemu Hospicjum im. Dutkiewicza w Gdańsku

Wiosujeszpomagasz johnnybros po raz drugi zaangazowany w dragon boat business league 2021 pomagamy domowemu hospicjum im dutkiewicza w gdansku

W tym roku po raz kolejny zostaliśmy sponsorem charytatywnego projektu - biznesowej ligi smoczych łodzi w Gdańsku i stanęliśmy do rywalizacji o zwycięski puchar. Celem zbiórki był zakup paliwa dla personelu medycznego opiekującego się młodymi podopiecznymi Domowego Hospicjum im. Dutkiewicza w Gdańsku.

Cykl zawodów na smoczych łodziach pod szyldem Dragon Boat Business League to wydarzenie sportowe organizowane przez pasjonatów, które wpisało się już na stałe w kalendarz trójmiejskich inicjatyw o charakterze charytatywnym. Jest ono skierowane do pracowników średnich i dużych firm, które do pojedynków w smoczych łodziach formują amatorskie drużyny składające się z 8-10 zawodników. Wyścigi odbyły się na Motławie, gdzie uczestnicy ścigali się na dystansie ok. 150 metrów, sprawiając wiele radości sobie i wszystkim widzom tej niezwykle malowniczej rywalizacji:)

Drużyna JohnnyBros wzięła aktywny udział w tej zabawie, mając wcześniej możliwość odbycia profesjonalnego treningu przeprowadzonego przez jednego z organizatorów - Smocze Łodzie KS Przygoda Gdańsk. Trzecia edycja wydarzenia, która odbyła się 27 czerwca 2021 r. w Gdańsku, to już druga, w której zdecydowaliśmy się także zostać sponsorem.

Bardzo ważnym aspektem strategii JohnnyBros jest społeczna odpowiedzialność biznesu, więc z radością wsparliśmy akcję, z której cały dochód przekazany zostanie na cele dobroczynne.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup paliwa dla personelu medycznego dojeżdżającego do małych podopiecznych Domowego Hospicjum Dutkiewicza w Gdańsku, których obecnie Fundacja Hospicyjna pod swoimi skrzydłami blisko czterdzieścioro.

Dziękujemy organizatorom, patronom, uczestnikom i wszystkim zaangażowanym za wspaniałą przygodę w niezwykle przyjaznej atmosferze i duchu pozytywnej rywalizacji.

Wesprzyj nasze działania